На модернізацію лікарень Львова витратили понад 90 мільйонів: що придбали

1160 0
Минулого року на року на поліпшення матеріально-технічної бази медичних закладів Львова інвестовано понад 91 мільйон гривень. Tvoemisto.tv пропонує перелік обладнання та палат, які вдалося відремонтувати.
Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Нове обладнання

За словами начальника управління охорони здоров’я міста Володимира Зуба, минулорічна сума інвестицій в охорону здоров’я була рекордною. За минулий рік вдалося оновити наркозно-дихальне обладнання в операційних Комунальної міської клінічної лікарні швидкої допомоги, Пологовому будинку №1, у міських клінічних лікарнях №1,3,5,8 у кількості 29 одиниць (вартість одного апарату перевищує 28 мільйонів гривень).

Читайте також: Найміть собі лікаря. Українців очікує кардинальна реформа медицини

Також було закуплено обладнання для 3 рентгенопераційних для лікарні «швидкої допомоги» та 8-ої лікарні вартістю в 12 мільйонів гривень. Вдалося забезпечити новими флюорографами 1-у та 4-ту лікарні та міські поліклініки № 2,4,5,6, що обійшлося у майже 6 мільйонів. Центр «Мікрохірургія ока» отримав обладнання за 2,5 мільйона гривень, а Комунальна міська дитяча клінічна лікарня - надсучасне відео-ендоскопічне обладнання з гастро- та колонофіброскопом для новонароджених і дітей раннього  віку за 5 мільйонів.

Для інших закладів охорони здоров’я міста придбано апарати для анестезії та апарати штучної вентиляції легенів з моніторингом життєво важливих функцій; монітори пацієнта, кольпоскопи, капнографи, операційні столи і лампи, обладнання для кабінету реабілітації на суму близько 12 мільйонів гривень, інформує прес-служба ЛМР.    

Ремонт

Минулого року було проведено капітальний ремонт приміщень під створення амбулаторій сімейної медицини: в поліклініках №1 (вул. Грінченка,6), №3 (вул. О. Степанівни, 35а); лікарні на вул. Шевченка, 358б. Також відремонтовано покрівлі 5 міської лікарні по вул. Коновальця, 20 та по вул. Генерала Чупринки, 43. У Міській дитячій клінічній лікарні було влаштовано шатровий дах та влаштовано пандус.

Читайте також: Без черг: у львівській поліклініці діє сервіс онлайн-запису до лікаря. Як це працює

У міських клінічних лікарнях № 1,8, поліклініках №2, 4, 5, 6 відремонтовано приміщення під створення кабінетів фізичної реабілітації. У «Хоспіс» вдалося утеплити стіни та відремонтувати фасад. У 3 міській клінічній лікарні приведено до ладу приміщення гінекологічного стаціонару, у 4-ій - приміщення денного стаціонару, 5-ій - приміщення урологічного відділення, а у 8-ій - приміщення опікового відділення. У Львівській міській дитячій клінічній лікарні відремонтовано палату інтенсивної терапії та палати.

Опублікував Ярослав Сиваківський

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!