У Шевченківському Гаю відремонтували сторічний вітряк

1172 0
Для реставрації довгий час шукали дерево, яке б витримувало погодні умови, а відвідувачі не могли його зламати.

Цієї неділі у Шевченківському Гаю відкриють відремонтований вітряк, який виготовили ще на початку ХХ століття. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив заступник директора музею з наукової роботи Сергій Ципишев.

Читайте також: Як жили древні лемки та бойки. 8 експонатів Шевченківського Гаю. Фото

Вітряк буковинського типу, який повертається за вітром, привезли із села Ширівці Чернівецької області. Для реставрації довгий час шукали дерево, яке б витримувало погодні умови, а відвідувачі не могли його зламати.

«Над реставрацією працювали майже півтора року, адже важко було знайти потрібні матеріали і погода не завжди дозволяла», —  каже Сергій Ципишев.

Читайте також: Бджоли, гончарі, весілля. 10 фактів про Шевченківський гай

Вітряк відремонтували за кошти музею. Його планують представити на Святі хліба 8 вересня. Подивитися на експонат можна з 13:00 до 19:00. 

Мар’яна Гродзевич

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!