Львів'яни подали 180 ідей на конкурс Громадського бюджету

1004 1
Більшість із них стосуються медичної та освітньої тематик.

Сьогодні, 15 вересня, о 23:59 завершується прийом заявок на участь в Громадському бюджеті Львова. Про це ідеться на сайті бюджету участі.

Станом на зараз львів'яни подали на конкурс 180 проєктів, з яких 102 стосуються медичної та освітньої тематик, а 78 подані на інші теми. Як і в попередні роки, багато проєктів стосуються придбання спеціалізованого медичного обладнання для львівських лікарень, облаштування їдалень та огорож у школах і садочках, спортивних майданчиків та громадських просторів.

Читайте також: Перемагають згуртовані. Як виграти конкурс Громадського бюджету

Подано 37 великих проєктів, що вимагають фінансування на суму від 600 тис. до 3 млн грн, а також подано 143 малих проєкти, фінансування яких становитиме від 50 до 600 тис. грн.

Частина проєктів відхилені на першій стадії конкурсу, серед них і проєкт львівського метрополітену.

Відтак, до 31 жовтня триватиме розгляд і доопрацювання поданих заявок, а з 1 до 15 листопада відбудеться голосування за проєкти. Переможців оголосять до 1 грудня, а потім протягом місяця складатимуть план реалізації найкращих ідей.

Нагадаємо, торік за результатами конкурсу ЛМР погодила фінансування54 переможців  конкурсу Громадського бюджету.


Читайте також:
15 Вересня, 2019 17:36
666 ... ідея в усіх отих подавальників ідей єдина -- отримати не ними зароблені кошти ... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!