Львів’яни зустріли паралімпійських героїв. Відео

12768 0
Сьогодні, 22 вересня, до Львова повернулася перша група спортсменів XV літніх Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро-2016.

 

Із піснями, квітами та синьо-жовтими повітряними кульками десятки львів’ян прийшли на головний залізничний вокзал, щоб привітати наших паралімпійських спортсменів.

Зокрема, повернулися додому представники фехтування на візках (шабля) Антон Дацко, Андрій Демчук, Наталія Морквич та тренери Іваницький Іван, Колеснікова Світлана; плавці Мар’ян Квасниця, Марина Ставбровська та тренер Олена Сальникова.

Львів’яни зустрічали спортсменів вигуками «Слава Україні!» Особлива увага була прикута до параолімпійських чемпіонів у фехтуванні, які здобули золоті медалі: Андрія Демчука та Антона Дацка.

Нагадаємо, українські паралімпійці встановили новий «медальний» рекорд. Завдяки нагородам, які українці вибороли у 8-й день Паралімпійських ігор, спортсмени побили рекорд зі здобутих нагород у Лондоні-2012 (84 медалі). 

Підготував Юрій Чміль

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки міжнародного медіа-проекту MyMedia

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!