Львів’янин, якого утримували в Росії, повернувся в Україну

1426 0
Львів’янина Богдана Яричевського, якого три місяці утримували на території Росії, нарешті відпустили. Він вже в Україні.
Фото: sq.com.ua

Фото: sq.com.ua

Про це в себе на Facebook написав народний депутат Михайло Хміль.

«За інформацією, наданою мені МЗС України, одного із двох незаконно утримуваних львів'ян на території Росії Богдана Яричевського переправлено в Україну. Але цього замало. Юрій Яценко і далі незаконно утримується і йому висунуто якісь незрозумілі обвинувачення. МЗС пообіцяло забезпечити нового адвоката та домагатися невідкладного звільнення Юрія», – пише Михайло Хміль.

У коментарі tvoemisto.tv він розповів, що справа вже давно вийшла з межі юридичної площини і перейшла в площину політики та шантажу.

Як інформував раніше 24 канал, на початку травня студента 5-го курсу і випускника цього ж університету, затримали у Росії правоохоронні органи і ФСБ. Попередньо причина затримання полягала в тому, що неправильно вказана ціль поїздки: хлопці вказали «приватна» замість «туристична».

Затримані — Юрій Яценко (1990 року народження) і Богдан Яричевський (1989 року народження).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!