На Науковій у Львові змінять організацію руху. Схема

5291 2
Таким чином чиновники сподіваються полегшити поворот для транспорту, який їде з боку Кульпарківської.
фото: uk.wikipedia.org

фото: uk.wikipedia.org

На вулиці Науковій змінять організацію руху транспорту, щоб полегшити складний поворот на вул. Княгині Ольги. Відповідне рішення у вівторок, 21 листопада, ухвалила Львівська міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Йдеться про поворот для транспорту, який їде по вул. Науковій з боку Кульпарківської, але повертає на вул. Княгині Ольги або ж розвертається поблизу «Оптіма плази», адже повернути на вул. Княгині Ольги безпосередньо на перехресті неможливо, повідомляє Zaxid.net.

Як зазначив спеціаліст управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк, зараз автомобілі не можуть одразу повернути на вул. Княгині Ольги з Наукової, адже змушені пропускати автомобілі, які їдуть у зустрічному напрямку.

Крім того, після повороту автомобілі змушені перелаштовуватись одразу в праву смугу руху, перетинаючи дві смуги.

Щоб спростити цей поворот, активісти ГО «Львів – безпечне місто» запропонували перенести пішохідний перехід на вул. Науковій на інший бік розвороту – далі від перехрестя з вул. Княгині Ольги. Таким чином автомобілі, які їдуть по Науковій зі Стрийської, пропускатимуть пішоходів, а в цей час транспорт, який їде по Науковій з Кульпарківської, зможе безперешкодно повернути на вул. Княгині Ольги.

Зазначимо, що цим розворотом користуються не лише водії приватних автомобілів. Саме такий поворот передбачений у схемах руку автобусних маршрутів №45 та 51.

Втілити зміни планують наступного року разом із будівництвом велодоріжок та реконструкцією тротуарів на вул. Княгині Ольги, які мерія планувала на 2017 рік, але перенесла на 2018 рік через брак коштів.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (2)

Додати коментар
24 Жовтня, 2018 12:32
Ліна Так, погоджуюсь! Добудова мосту розвяжить частину транспортної проблеми для тих, хто живе у спальному районі вул. Наукової!!
23 Листопада, 2017 21:40
Ігор Краще добудувати той кавалок моста хочаб по одній полосі в кожному напрямку!