На правах реклами

«Навігатор по етикетках»: львівських школярів навчатимуть здоровому харчуванню

3428 1
У цьому навчальному році львівським шестикласникам на «Основах здоров’я» викладатимуть новий курс – «Навігатор по етикетках». Інноваційний освітній проект запроваджують у 21 школі Львова. Його мета – навчити школярів розуміти зміст написів етикеток на продуктах харчування, аби вміти вибирати здорову та корисну їжу. Уроки будуть відбуватись у інтерактивному форматі.
фото: newmusicco.com

фото: newmusicco.com

Ініціатором проекту виступив ГК «Євротек».

«У проекті, я вважаю, ми зробили дуже корисну річ – привернули увагу вчителів та учнів до проблеми шанобливого ставлення до власного здоров’я та до правильного вибору якісних та корисних продуктів харчування», – говорить Ігор Новоставський, заступник генерального директора ГК «Євротек» (мережа супермаркетів «Арсен»).

«Навігатор по етикетках» вдалося реалізувати завдяки співпраці виробників, освітян та представників роздрібної торгівлі. Зокрема, інформацію, яка стосується хліба та хлібобулочних виробів, готував один із лідерів українського ринку хліба ПАТ «Концерн Хлібпром».

«У європейських країнах на державному рівні доволі швидко реагують на зміни у структурі харчування дітей і вносять зміни у законодавство в частині, яка регулює раціон у дитячих закладах та асортимент у магазинах поруч з ними, – розповідає Юлія Лєбєдєва, начальник управління комунікацій ПАТ «Концерн Хлібпром». – Завдяки «Навігатору» сучасні рекомендації щодо вибору та споживанню продуктів харчування отримають і львів’яни. Для нас важливо, щоб покупці вміли розрізняти інформацію на етикетках і упакуванні, та робили вибір на користь здорового харчування. Адже серед наших споживачів сьогодні – багато дітей. І ми раді такому правильному застосуванню власного та міжнародного досвіду компанії».

Проект «Навігатор по етикетках» підтримали: Львівська міська рада, Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Навчально-методичний центр м. Львова, ГК «Євротек», ТМ «Олейна», ТМ «Greenfield, ТМ «Rich KIDS», ПАТ «Концерн Хлібпром» та ТМ «Молокія».

Упродовж 6-ти місяців проводили робочі групи, на яких виробники розповідали педагогам деталі та нюанси про технології виробництва, контроль якості та інформацію, розміщену на етикетках. 17 серпня 2015 р. підписано наказ Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради № 273-р «Про впровадження у навчально-виховний процес нового освітньо-соціального проекту «Навігатор по етикетках» у межах курсу «Основи здоров’я» для учнів 6 класу».

Вже у вересні усі вчителі курсу «Основи здоров’я» отримають примірник книги «Навігатор по етикетках» та розповсюдять робочий зошит із оригінальними вправами усім шестикласникам.

Валентина Олійник, методист навчально-методичного центру, координатор робочої групи «Навігатора по етикетках» більше розповіла про нові уроки: «Робоча група відбирала ту інформацію, яка була би найбільш цікавою і необхідною для учнів, підбирали такі методики і форми роботи, які б давали максимальний ефект для розвитку компетенцій у шестикласників. Тож цей урок проводитимуть у вигляді тренінгу з мозковими штурмами, роботою в групах та презентацією власних ідей».


Читайте також:
10 Вересня, 2015 11:07
Іван pidru4nik.com.ua/ - шкільні підручники онлайн
pidru4nik.com.ua/lessons/pimsleur1 - шкільні уроки Англійської мови
pidru4nik.com.ua/main/testing - ЗНО тести