"Візз Ейр Україна" можуть закрити

1627 0
Прийняття нових правил допуску авіакомпаній на маршрути може зупинити розвиток або навіть призвести до закриття "Візз Ейр Україна".
Фото: ipress.ua

Фото: ipress.ua

Про це в коментарі ЛІГАБізнесІнформ заявив генеральний директор компанії Wizz Air Акош Буш.

Він зазначив, що авіакомпанія збирається оскаржувати цей документ. "Ми брали участь у форумах експертів, дискусіях Державіаслужби та міністерства, писали листи владі, пояснюючи, чому цей крок недостатньо продуманий. Однак бачимо, що наш голос не був почутий, а умови документа ставали все більш і більш жорсткими", – підкреслив він.

За словами Буша, цей документ суперечить нормам відкритого ринку.

"Влада говорить про прозорі та чіткі правила отримання призначень, але документ йде в розріз з ними", – зазначив він.

За його словами, порядок встановлює більш жорсткі правила і умови для авіаперевізників в порівнянні з тими, що діяли раніше. У той час як авіаційна галузь очікувала, що обмежень стане менше і всі правила будуть уніфіковані з правилами ЄС, враховуючи те, що Україна прагне відповідати європейським нормам відкритого неба.

"Документ йде в розріз з нормами відкритого ринку і спрямований на те, щоб захистити інтереси однієї групи", – заявив він.

"Цей документ встановлює правила для авіакомпаній, зареєстрованих в Україні, які прагнуть отримати призначення на рейси від Державіаслужби. Тому кількість авіаперевізників і кількість маршрутів може скоротитися", – сказав Буш.

Як відомо, раніше "Візз Ейр Україна" заявила, що нові правила призведуть до зменшення кількості рейсів та подорожчання квитків.

Нагадаємо, 13 листопада стало відомо, що Мін'юст зареєстрував новий порядок призначень на маршрути, розроблений Державіаслужбою, яку очолює колишній топ-менеджер "МАУ" Денис Антонюк.

Довідка:

Wizz Air (укр. Візз Ейр) — угорська бюджетна (лоу-кост) авіакомпанія, заснована у вересні 2003 року, займається пасажирськими авіаперевезеннями переважно країнами Центральної та Східної Європи. Станом на грудень 2010 року перельоти здійснюються у більш ніж 150 напрямках.

Здійснює міжнародні рейси з Києва, Львова, Донецька та Харкова. 


Читайте також: