Представляти Україну на Олімпійських іграх 2016 будуть 17 спортсменів Львівщини

1500 0
Збірну України на Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро представлятиме 205 спортсменів у 27 видах спорту. Серед них – 17 представників Львіщини. Склад Олімпійської збірної для участі в Іграх у Бразилії затвердили під час засідання виконкому НОК України. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.
фото: novij-rik.pp.ua

фото: novij-rik.pp.ua

За словами Оксани Вацеби, окрім 205 офіційних представників, на листку очікування міжнародних федерацій водних видів спорту і каное перебувають ще 5 українських плавців, а також екіпаж чоловічої байдарки-двійки, що мають потенційні шанси для участі в Іграх.

У складі національної збірної за олімпійські нагороди 2016 року змагатимуться 17 атлетів Львівської області – представники 8 видів спорту, зокрема таких як вільна боротьба, кульова стрільба, фехтування, важка атлетика, веслування, стрільба з лука, сучасне п’ятиборство, художня гімнастика.

Зокрема, Львівщину представлятимуть: Оксана Гергель, Юлія Ткач, Юлія Хавалджи (Благіня), Алла Черкасова, Андрій Квятковський (вільна боротьба), Наталія Кальниш, Роман Бондарук, Павло Коростильов, Олег Царьков (кульова стрільба), Яна Шемякіна, Ксенія Пантєлєєва, Анфіса Почкалова (фехтування), Володимир Гоза (важка атлетика), Тарас Міщук (веслування), Вероніка Марченко (стрільба з лука), Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство), Анастасія Возняк (художня гімнастика).

Читайте також: Львів’янки представлятимуть Україну на Олімпійських іграх 2016

Урочисті проводи Олімпійської команди відбудуться 23 липня о 18:00 на Софійській площі Києва.

Зі складом Олімпійської команди можна ознайомитись на офіційному сайті НОК України або за покликом:http://noc-ukr.org/olympic/games/rio-2016/olimpiyska-zbirna-2016/

 

Опублікувала Мар’яна Федина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!