ПриватБанк почав приймати заявки на програму кредитів для бізнесу

3598 0
Щоб стати учасником програми, достатньо мати рахунок в ПриватБанку і подати заявку на спеціальній сторінці сайту банку.
Фото: соцмережі

Фото: соцмережі

ПриватБанк відкрив прийом заявок підприємців і представників малого бізнесу на отримання пільгових кредитів в межах нової державної програми стимулювання бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%». Про це повідомляє прес-служба банку.

У межах програми українські підприємці можуть отримати кредит (або кілька кредитів) на розвиток бізнесу терміном до 5 років в сумі до 1,5 млн грн (по всій групі пов'язаних осіб за весь період дії програми). При цьому держава компенсує підприємцю частину відсотків по кредиту - ставки складають від 5 до 9% річних в залежності від кількості створених робочих місць з можливістю щоквартального зниження відсоткової ставки.

Читайте також: НБУ запустить сайт про кредити для малого та середнього бізнесу

Програма «5-7-9» розрахована на розвиток бізнесу суб'єктів малого і середнього підприємництва, чисельність працівників якого не перевищує 50 осіб (з урахуванням групи пов'язаних осіб), а річний дохід не перевищує суму 50 млн грн. 

Надалі банк планує поширювати програми на розвиток новоствореного малого бізнесу. Позики за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» можуть видавати на:

- придбання і/або модернізацію основних засобів, а також об'єктів нерухомості й транспортних засобів, які будуть використовуватися в комерційних і виробничих цілях;

-будівництва, реконструкції, ремонту в приміщеннях, в яких ведеться основна господарська діяльність (крім офісних приміщень).

Щоб стати учасником програми, достатньо мати рахунок в ПриватБанку і подати заявку на спеціальній сторінці сайту банку.

Читайте також: Що потрібно знати перед тим, як взяти кредит. Поради від Нацбанку

Нагадаємо, що  14 січня Верховна Рада проголосувала у другому читанні та в цілому за закон про зміни до державного бюджету на 2020 рік, якими створили Фонд розвитку підприємництва. А напередодні президент Володимир Зеленський підписав закон, за яким у із держбюджету на 2020 рік виділять 2 млрд грн на кредити для малого бізнесу під 5, 7 та 9%.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!