У 2017-му році ремонтуватимуть трасу Львів – Тернопіль

1601 0
Ремонтні роботи на трасі «Львів – Тернопіль» цьогоріч будуть серед пріоритетних напрямків фінансування та виконання на Львівщині.
фото: loda.gov.ua

фото: loda.gov.ua

Повний перелік доріг, які відремонтують у 2017-му році за кошти бюджету області, оприлюднять після затвердження Програми розвитку дорожньої інфраструктури та фінансування робіт, на виконання якої вже передбачили більше мільярда гривень. Про це у відповіді на інформаційний запит Tvoemisto.tv повідомив Ростислав Замлинський, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації. За його словами, серед пріоритетних напрямків на 2017-й рік є ремонт магістралі Н-02 Львів – Тернопіль.

Загалом на ремонт доріг Львівської області у 2017-му році виділено 1 мільярд 107 мільйонів гривень: 172 мільйони – з обласного бюджету, 935 мільйонів вдалося надати за рахунок перевиконання обсягів митних платежів.

«Ремонтні роботи на дорогах області будуть розпочаті після затвердження переліків об’єктів та при настанні будівельного сезону і сприятливих погодних умов», – додав Ростислав Замлинський.

Нагадаємо, упродовж 2017-го року у Львові заплановано ремонт 28-ми вулиць, будівництво 11-ти нових об'єктів, у тому числі – кількох велодоріжок.  Зокрема, цьогоріч Шевченківський район отримає нові дороги, наземний перехід та велодоріжки. Tvoemisto.tv пропонує їх перелік та візуалізацію.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар