Росіянам не дозволять голосувати за президента на території України

1341 0
Громадян Росії не пускатимуть на територію дипломатичних та консульских представництв Російської Федерації.
Фото: novynarnia.com

Фото: novynarnia.com

В неділю, 18 березня, громадянам Російської Федерації не дозволять голосувати за президента країни на території України. Про це йдеться в повідомленні МВС України на сторінці у Facebook.

«Проведення незаконних виборів на суверенній українській території в порушення всіх норм міжнародного права неприпустиме! У цих умовах МВС України прийняло рішення про неможливість проведення виборів, які порушують закони нашої держави, на території дипломатичних місій РФ, розташованих в Україні», – йдеться в повідомленні.

В повідомленні зазначено, що в неділю, 18 березня 2018 року, режим охорони дипломатичних установ Російської Федерації на території України – в Києві, Харкові, Одесі та Львові – не передбачатиме доступ до цих об’єктів громадян РФ для голосування на виборах.

Читайте також: Площа Ринок говорить російською. Чому так сталось і що з цим робити?

Також в Міністерстві обіцяють забезпечити належну охорону всіх дипломатичних представництв і установ Росії, а також прилеглих до них територій. Доступ до установ матимуть виключно особи з дипломатичним статусом. Інші особи і громадяни РФ в цей день на територію диппредставництв допускатися не будуть.

МВС звертається до дипломатів і громадян Російської Федерації з проханням підкоритися законним вимогам України – не провокувати ситуацію, дотримуватися порядку і законів України.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!