Кафе-коворкінг і громадський простір. У Львові кардинально перетворять Палац ім. Хоткевича

9179 0
У Бюджеті розвитку міста на 2017-й рік на «перетворення» Міського палацу культури заклали 400 000 гривень. Яким має бути нове обличчя палацу, які функції він виконуватиме та як використати наявний простір, обговорювали у першій спільній робочій групі.
фото: Wikimapia

фото: Wikimapia

Своєрідний воркшоп, на який запросили представників  управління культури міськради, активістів, архітекторів, працівників та відвідувачів палацу, а також мешканців району, організував Інститут міста на платформі для комунікації «URBAN CAFÉ».

Обговорення проводили у двох групах: одна працювала над майбутнім зовнішнім виглядом палацу, інша – із його внутрішнім наповненням.

Серед ідей та пропозицій щодо змісту і форми палацу:
- благоустрій внутрішнього двору та зовнішніх вулиць з можливим створенням громадського простору,
- кафе-коворкінг для батьків та дітей, які відвідують палац,
- формування бренду «опорних» колективів, «нового» культурного продукту,
- залучення культурних «якорів» у простір.

Читайте також: У Львові створять Район зелених технологій

Представниця управління культури ЛМР Богдана Брилинська перед обговоренням зауважила: «Ми хочемо отримати якомога більше інформації про те, куди нам рухатися далі, щоб розуміти, яким  має бути оновлений палац в першу чергу для його відвідувачів та працівників. Крім того, маємо визначити, якою є візія палацу в майбутньому, окреслити його діяльність та нові функції, враховуючи при цьому, які функції він виконує зараз».

За словами художнього керівника МПК ім. Гната Хоткевича Петра Бенюка, сьогодні Палац культури обслуговує понад 1000 учнів. Тут також діють понад 20 колективів, половина з яких – дорослі. 

Як зазначають організатори, це лише перша зустріч щодо перетворення палацу. Львів'яни, які хочуть долучитися до обговорення в майбутньому, можуть слідкувати за анонсами наступних подій.

Так виглядає приміщення Міського палацу культури ім. Хоткевича зараз
(
фото надали організатори)

Підготувала Марічка Мишок

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!