У Львові порахують велосипедистів. Як долучитися

2116 0
Підрахунок проведуть на основних перехрестях Львова, у четвер та у суботу по дві години зранку та ввечері. Волонтерів запрошують долучитися.

14-го та 16-го вересня у Львові відбуватиметься другий підрахунок велосипедистів, який організовує ГО «Львівська асоціація велосипедистів» спільно з ЛКП «Львівавтодор».

«Ці дані дуже потрібні для розуміння динаміки числа велосипедистів, найпопулярніших напрямів та розуміння портрету велосипедиста. Ці дані будуть внесені до транспортної моделі міста, що дозволить коректніше планувати транспортні потоки у Львові, оскільки зараз такі дані відсутні», – зазначають активісти.

Волонтерів запрошують долучитися до підрахунку, зареєструвавшись за посиланням: https://goo.gl/forms/qAYAS2EHHMyjxeft2

Як розповів у коментарі для Tvoemisto.tv Роман Зубачик, начальник відділу транспортного планування та моделювання ЛКП «Львівавтодор», у місті визначено 85 ключових локацій (здебільшого це перехрестя) для підрахунку велоруху в будній та вихідний день. Велосипедистів рахуватимуть у ранковий та вечірній піки: з 8:00 до 10:00 та з 17:00 до 19:00. Для дослідження будуть також залучати студентів з Автодорожнього коледжу.

«Результатом цього дослідження буде визначена частка використання велосипедного транспорту від загальної кількості поїздок усіх видів транспорту у місті (авто, громадський транспорт, рух пішки). Волонтери будуть фіксувати або вручну, або знімати на відео (як кому зручніше). Також зазначатимуть вік та стать велосипедиста, їх спорядження», – пояснив Роман Зубачик.

Читайте також: Больові точки велоЛьвова. Мапа проблем і способи їх вирішення

Додамо, дані дослідження за 2015-й рік свідчать, що на велосипед припадає лише 1-2% поїздок у Львові (детальніше за посиланням):

Нагадаємо, львівські велосипедисти започаткували конкурс на сторінках «Вікіпедії». Така ініціатива має на меті збільшити кількість україномовних статей не велосипедну тематику.

Юлія Сабадишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар