У Львові з ресторану вигнали чоловіка з ДЦП

12653 2
Роман Кисляк – водій із Донецька, який працює у Львові таксистом, попри те, що хворий на ДЦП. Чоловік – вимушений переселенець. Вчора, 5 лютого, його вигнали із ресторану у Львові, не пояснивши причини такого ставлення. Про це повідомила журналістка Олена Кулигіна на своїй сторінці у facebook. Tvoemisto.tv зібрало три позиції цього конфлікту – журналістки, яка розповіла про інцидент, самого ресторану, а також Романа Кисляка.
фото: press-centr.com, anderver.livejournal.com

фото: press-centr.com, anderver.livejournal.com

Передісторія. Позиція журналістки

На своїй сторінці у facebook журналістка Олена Кулигіна розповіла, що у Львові з одного з ресторанів вигнали чоловіка, хворого на ДЦП. Цим чоловіком виявився, 36-річний Роман Кисляк – переселенець з Донецька, який ось уже рік працює водієм таксі у Львові. Саме від неї всі дізнались про інцидент.

За словами журналістки, у п'ятницю, 5 лютого, Романа Кисляка запросили друзі на вечерю в ресторан Vapiano. Lviv. Чоловік прибув у заклад завчасно й вирішив зачекати свого приятеля за столиком, який вони замовили наперед. Проте, з невідомих причин до Романа Кисляка підійшов офіціант й вигнав його на вулицю.

«В той час як він говорив по телефону, до нього підійшов офіціант, і ні слова не говорячи почав «за шкірку» витягати на вулицю. Рома хлопець не з боязких, все таки донецький, пробував з'ясувати, що сталось, однак працівник закладу не став говорити навіть, а просто виштовхав його за двері, не знаю, як там штовхав і чи не бив, що аж у нього розболілась голова», - пише Олена Кулигіна.

Жінка пише, що заклад повинен понести покарання, або принаймні публічно вибачитись, адже таке поводження з людьми ганебне.

Позиція ресторану

Ресторан Vapiano. Lviv на своїй офіційній сторінці у соцмережі вибачився за прикрий випадок з Романом Кисляком.

За словами адміністрації закладу, даний інцидент відбувся не через фізичні вади Романа, а через те, що офіціант розцінив його як підозрілу особу.

«Ми зв'язалися з Романом і вибачилися за цю неприємну ситуацію. Роман сприйняв це з розумінням і прийняв наші вибачення. На додаток повідомив, що він не хотів щоб виник такий скандал і не мав наміру поширювати цю інформацію», - йдеться в повідомленні.

Адміністрація закладу пообіцяла, що проведе роз'яснювальнуа роботу та інструктаж щодо поводження зі всіма гостями ресторану.

За словами адміністрації, заклад уже зазнав збитків, адже у них знизився рейтинг.

«Так, наш рейтинг дуже знизився завдяки негативним коментарям та оцінкам, але рейтинг - не головне! Головне - що нам вдалося розібратись в цій ситуації і тепер ми будемо працювати над нашими «помилками» ще з більшою наснагою», - повідомляють адміністратори закладу

 Позиція Романа Кисляка

Свою позицію Роман Кисляк також висловив у facebook.

«Це не перший випадок в моєму житті, коли про мене подумали, що я в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Мене часто висаджували з маршруток або не хотіли вислуховувати. А тепер щей цей інцидент в ресторані (хоча я так і не дізнався причини такого ставлення до мене). Все ж я звик», - йдеться в повідомленні чоловіка.

За його словами, керівництво ресторану вибачилося за поведінку свого працівника. На цьому конфлікт вичерпано.

Опублікувала Мар’яна Федина


Читайте також:
11 Лютого, 2016 14:34
Львів Знаєте, а таке скрізь у Львові. Спробуйте зайти скромно вдягнуті у так звані пафосні місця, то дивляться як на непотріб.
Колись мала "необережність" зайти в дорогий магазин вибігши з дому у спортивній курточці і джинсах, то таке враження, що милостиню до них прийшла просити. Хоча і курточка і джинси були далеко не дешеві. В нас таке "бидляцьке" розуміння статусу людини - все, що найкраще треба одягнути і в діамантах йти на базар за цибулею!
6 Лютого, 2016 22:14
Ангела Байдужість людська та зухвалість самозакоханість в останні часи не матимуть меж. Це видно всюди.
В ставленні влади до людей, мета неймовірного збагачення можновладців. Збільшення безпритульних, зростання бандитизму, а це вже і додаток ставлення навіть до хворої людини в ресторані. Нагірна проповідь Сина Божого: "І любов багатьох охолоне...".