У Львові закрили справу щодо отруєння у ресторані «Панська чарка»

1469 0
Постраждалі відмовились від претензій до закладу.
фото: eatsmart.ua

фото: eatsmart.ua

У ГУ Національної поліції у Львівській області закрили справу щодо отруєння на весіллі у ресторані «Панська чарка». Про це повідомляє IA Zik.

У прес-службі Львівської прокуратури у коментарі Tvoemisto.tv підтвердили, що слідство довело, що отруєння трапилось через солодощі, які принесли відвідувачі. Крім цього, постраждалі відмовились від претензій до закладу, після чого справу за фактом отруєння закрили на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України – «встановлена відсутність в діянні складу кримінального правопорушення». 

Читайте також: Як уникнути харчового отруєння. Поради

Отруєння у ресторані «Панська чарка», що неподалік площі Митної, трапилося 17 жовтня торік. Тоді після святкування весілля у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню госпіталізували п'ятеро осіб, серед яких наречені та їхні гості. Згодом до лікарні звернулося 25 осіб, які харчувалися  у ресторані у різні дні.

Гості весілля спершу заявляли, що ймовірно отруїлися домашньою випічкою, втім пізніше наречений змінив свою позицію і повідомив, що буде вимагати компенсацію за отруєння та повернення грошей за святкування весілля в ресторані.

Читайте також: Як уникнути отруєння грибами

Заклад тимчасово закрили на перевірку, після чого у чотирьох працівників закладу виявили стафілокок. Після цього у поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 325 ККУ (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

За даними Youcontrol, за адресою Винниченка, 3, де розташований ресторан «Панська чарка», зареєстроване ТзОВ «Глинянська вежа». Його власниками є Тарас Колодій та дружина народного депутата зі Львова Богдана Дубневича Тетяна.  


Читайте також: