Політична реклама

У неділю у Львові відбудеться фестиваль вуличних видів спорту

728 0
7 липня на площі перед Оперним театром відбудеться фестиваль вуличних видів спорту «Yarych street fest». У межах фестивалю заплановано чемпіонат з вуличного баскетболу 3х3, у якому змагатимуться понад 100 команд.

Родзинкою фестивалю стане чемпіонат з вуличного баскетболу 3х3, який входить до Української стрітбольної ліги, - повідомляє прес-служба Львівської міськради.  Окремі команди сформують хлопці до та після 18 років, окремо будуть сформовані жіночі команди.

Переможці  турніру отримають грошові призи на загальну суму 12 тисяч гривень і поїдуть 24 серпня до Києва, де візьмуть участь у чемпіонаті України, а потім - у світовому турнірі, що проходитиме в Каліфорнії.

На фестивалі відбудуться також конкурси триочкових кидків та слем-данків. У цих спортивних змаганнях зможе взяти участь кожен охочий. Реєстрація команд відбудеться зранку 7 липня з 8:30 до 9:00.

О 10:00 розпочнеться турнір, а з 14:00 відбудуться покази та майстер-класи. На фестиваль запрошені майстри екстремальних видів спорту: біміксери, воркаутери, паркурщики, брейкдансери, трікери тощо.  Для показів запрошені спортсмени з різних областей України, а також із Білорусі та Росії.

Новинкою фестивалю стане встановлення трибун на 150 людей, щита на центральному полі та штучного покриття на корті.

Реєстрація заявок на участь, а також детальніша інформація про подію на сайті УСЛ.


Читайте також: