Україна отримала безвіз із карибською країною

2344 2
Угода про взаємне скасування візових вимог набуде чинності після процедур ратифікації урядами обох країн.
Фото: goparadise.ru

Фото: goparadise.ru

Українці зможуть їздити до карибської країни Антигуа і Барбуда без віз. Відповідну угоду дипломати обох країн Валерій Чалий та Рональд Сандерс підписали сьогодні, 6 лютого, у Вашингтоні. Про це повідомляє Укрінформ.

Читайте також: Українці зможуть їздити до Об’єднаних Арабських Еміратів без віз

За словами українського посла в США, угода спрямована радше на розширення політичних зв’язків, аніж туристичних, і свідчить про посилення налагодження активного політичного діалогу і взаємодії обох країн, зокрема щодо співпраці в міжнародних організаціях, допомоги у захисті прав та інтересів громадян за кордоном, налагодження студентських обмінів та інформування країн Карибського регіону про ситуацію в Україні.

Безвізова угода передбачає перебування в країнах на упродовж 90 днів на термін 180 днів. Угода про взаємне скасування візових вимог набуде чинності після процедур ратифікації урядами обох країн.

 


Читайте також:
7 Лютого, 2018 08:12
пролетарий Простому зачмуренному хохлу от этого "без виза", как корове седло денег на билет не хватит, да и работы там нет, они сами сидят без работ, а вот жыдам от власти с наворованным там будут очень рады...
6 Лютого, 2018 14:58
1715 Це одна країна!!!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!