У Львові вздовж маршруту трамвая №8 встановлять «розумні» світлофори

2802 1
Перші три «розумні» світлофори мають повноцінно запрацювати в середині травня.
Фото: versii.if.ua

Фото: versii.if.ua

Як розповів Tvoemisto.tv директор «Львівавтодору» Олег Береза, зараз встановлюють світлофори на трьох перехрестях: біля ринку «Шувар», поблизу кінопалацу імені Довженка та біля «ВАМу».

«Спершу світлофори працюватимуть в звичному режимі, а потім їх під’єднають до системи. Три світлофори, які вже встановлюють, мають запрацювати в середині травня», – зазначив Олег Береза. 
 
Пізніше «розумні» світлофори з’являться також на вул. Кос-Анатольського, Угорській та Драгана. 
 
Читайте також: Перебої з GPS: львів'янам пояснили, чому на Великдень виїхала лише частина маршруток 
 

Нагадаємо, «розумні» світлофори за допомогою відеодетекторів підлаштовують тривалість дозвільних сигналів під транспортні потоки. Окрім того, вони забезпечують пріоритетний рух трамвая (під час наближення трамвая до перехрестя – для нього вмикається зелений сигнал). 

Дотик пішохода до спеціального детектора не передбачає негайного увімкнення зеленого світла: система лише отримує сигнал про те, що пішохід очікує припинення руху автівок. Система не реагує на дотик пішохода миттєво та не вмикає «зелений» одразу. 

Додамо, вартість одного «розумного» світлофорного об’єкта (з адаптивною системою регулювання) становить близько 700 тисяч гривень. Звичайного – 300 тисяч. Відмінність – адаптивний об’єкт враховує трафік руху, завантаженість вулиці тощо. З 150-ти світлофорних об’єктів, які є на балансі ЛКП «Львівавтодор», 30 є адаптивними. З часом планується заміна всіх звичайних світлофорних об’єктів. 
Підготувала Марічка Мишок

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
19 Квітня, 2017 18:59
stepan У інших частинах міста теж би незавадило такі встановити, а то люди неможуть дороги перейти нормально!!!