Політична реклама

Від сьогодні в Україні заборонили рекламувати знеболюючі та ліки від застуди

956 0
Від сьогодні в Україні заборонено рекламувати ліки із переліку Міністерства охорони здоров`я. Відповідний наказ МОЗ набув чинності у понеділок, з 10 грудня.

У зазначеному списку міститься всього 326 лікарських препаратів. Серед них – знеболюючі, популярні ліки від застуди і навіть від ожиріння, - "Львівський портал".

До вживання таких заходів МОЗ спонукало те, що все частіше у виборі пігулок люди користуються порадами маркетологів, а не лікарів.

Нагадаємо, в Україні тримають масові перевірки аптек на предмет фальсифікованих ліків. Перевірки почалися після того, як на Львівщині виявили 200 тисяч підробок найбільш рекламованих пігулок: від звичайного мезиму та ротокану до енапу та дитячого анаферону.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!