Збірна України втратила перемогу у матчі з Казахстаном

979 0
Збірна України із 4 очками продовжує залишатися на другій сходинці у групі D.

Збірна України в межах четвертого туру відбіркового етапу на ЧС-2022 зіграла внічию з Казахстаном. Матч завершився з рахунком 2:2. Про це повідомляє сайт champion.

Рахунок у матчі вже на 2-й хвилині відкрив Роман Яремчук, який з-за меж штрафного майданчика вистрілив у дальню дев'ятку. Збірна Казахстану зрівняла рахунок у другій половині гри, коли Валіуллін прийнявши м'яч на лівому краю штрафного влучив точно під ближню стійку воріт Пятова.

У доданий до основного часу матчу час команди обмінялися голами. Спочатку Сікан вивів Україну вперед, а через хвилину Валіуллін відновив паритет.

У такий спосіб збірна України із 4 очками продовжує залишатися на другій сходинці у групі D.

Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!