Зупинку на Чорновола – Куліша мають повернути на попереднє місце

2003 0
Галицька райадміністрація має встановити відповідні знаки в тижневий термін.
Фото: Дем’ян Данилюк

Фото: Дем’ян Данилюк

Зупинку громадського транспорту біля ТРЦ Forum Lviv, яку у 2016 році перенесли з проспекту Чорновола через будівництво,  мають повернути на попереднє місце. За відповідне рішення проголосували дев’ять членів міської комісії з безпеки дорожнього руху.

Читайте також: Перед ляльковим театром у Львові ліквідували хаотичну парковку

Водночас забудовник ПП «Льодовик» вже збудував офіс і почав облаштовувати паркомісця на місці, де мала бути зупинка: висадила дерева та замостила кишеню для паралельного паркування бруківкою. Зупинку ж на Куліша забудовник вирівняв та замостив тактильну плитку.

Рішення про перенесення зупинки ухвалили 24 листопада 2016 року. Тоді забудовник мав  вирівняти посадковий майданчик та підняти його до відповідної висоти, а також облаштувати сферичні бордюри. Крім цього, ПП «Льодовик» мало проконсультуватися щодо цих змін із ЛКП «Інститут просторового розвитку. Натомість ці умови, за словами членів комісії, не виконали, тому попереднє рішення комісії скасували.

Забудовник заперечує проти перенесення зупинки, адже там уже висалили дерева і майже завершили благоустрій, а якщо у цьому місці облаштувати зупинку, то павільйон стоятиме надто близько до фасаду будівлі.

Тепер Галицька районна адміністрація має у тижневий термін встановити відповідні знаки, аби зупинку з Куліша, 46 перенести за поворот на проспект Чорновола.

Читайте також: Львів'яни вимагають прибрати парковку біля «Гранд готелю»

Нагадаємо, на початку липня активісти помітили, що забудовник почав облаштовувати кишеню для паркування на місці, де планували облаштувати зупинку громадського транспорту. Після чого Галицька райадміністрація зупинила роботи до остаточного рішення комісії, втім забудовник продовжив облаштовувати парковку.

Додамо, що містобудівні умови та обмеження на будівлю ПП «Льодовик» видали у 2014 році. Спершу вона мала бути двоповерховою, втім згодом зі скандалом тут звели чотириповерховий офіс. Ділянка перебуває в оренді з 2007 року, а торік її поновили. Згідно з даними системи Youcontrol, ПП «Льодовик» зареєстроване у Львові та належить Володимиру Юкишу.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!