дискусійна платформа Пологові будинки у Львові: яких змін очікувати?

Пологові будинки у Львові: яких змін очікувати?

Яка ситуація у пологових будинках Львова?  Чому катастрофічно не вистачає місць для породіль та як змінити ситуацію? Про це та інше говоритимуть 24  жовтня під час зустрічі, організованій проектом Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Коли?

24 жовтня, 14:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники управління охорони здоров’я ЛМР, департаменту охорони здоров’я ЛОДА, представники пологових будинків Львова, активні батьки та громадські діячі, соціально-відповідальний бізнес.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  24 жовтня о 14:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831.

#Перемога. Для пологового на Раппопорта придбали нові ліжечка і матраци. Фото

У пологовому відділенні Комунальної 3-ї міської клінічної лікарні, що на вул. Раппопорта, 8, з’явилися нові ортопедичні матраци та дитячі ліжечка.

У Львові відновило роботу пологове відділення на вул. Раппопорта. Фото, відео

Сьогодні, 8-го листопада, пологове відділення 3-ї міської клінічної лікарні у звичному режимі розпочало прийом пацієнтів. Журналісти Tvoemisto.tv побували на відкритті.

У Львові хочуть відкрити приватний пологовий

Ірина Микичак, в.о. керівника департаменту охорони здоров’я ЛОДА, переконана, що створення у Львові приватного пологового суттєво розвантажило б комунальні пологові будинки міста.

Шанс для львівських пологових: чи будуть почутими скарги львів’ян?

Як покращити умови у львівських пологових будинках, які зараз неформальні тарифи у цих закладах та що робити, якщо у лікарні вимагають так звану «подяку» – обговорили під час дискусії «Пологові будинки у Львові: яких змін очікувати?».

Проблеми львівських пологових та шляхи їх вирішення

Львів'яни часто скаржаться на пологові будинки Львова. Причини та можливі шляхи вирішення цих проблем обговорювали під час дискусії «Пологові будинки у Львові: яких змін очікувати?», організованої платформою «Твоє місто Львів», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Перинатальний центр у Львові може запрацювати у 2017 році

Наприкінці наступного року Львівський обласний клінічний перинатальний центр, в якому наразі тривають ремонтні роботи, може розпочати прийом пацієнтів. Про це говорили під час дискусії «Пологові будинки у Львові: яких змін очікувати?»

Львів’яни назвали 13 проблем пологових будинків міста

Львів’яни виділили 13 найпоширеніших проблем пологових будинків Львова. Озвучили список у рамках дискусії «Пологові будинки у Львові: яких змін очікувати?», організованої проектом Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Сьогодні у Львові говоритимуть про ситуацію в пологових будинках. Де подивитись?

Сьогодні відбудеться дискусійна зустріч «Пологові будинки у Львові: яких змін очікувати?» за участі влади, головних лікарів пологових будинків та активних батьків.

На Tvoemisto.tv стартувала трансляція дискусії про пологові будинки Львова

Сьогодні, 24 жовтня, у Львові розпочалася дискусійна зустріч «Пологові будинки у Львові: яких змін очікувати?» за участі влади, головних лікарів пологових будинків та активних батьків. Трансляцію дискусії наживо вже можна переглядати на Tvoemisto.tv.

У Львові говоритимуть про ситуацію в пологових будинках. Де подивитись?

У понеділок, 24 жовтня, відбудеться дискусійна зустріч "Пологові будинки у Львові: яких змін очікувати?" за участі влади, головних лікарів пологових будинків, активних батьків та бізнесу.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!