Сьогодні у Львові говоритимуть про ситуацію в пологових будинках. Де подивитись?

6898 0
Сьогодні відбудеться дискусійна зустріч «Пологові будинки у Львові: яких змін очікувати?» за участі влади, головних лікарів пологових будинків та активних батьків.

Коли?

24 жовтня, 14:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники управління охорони здоров’я ЛМР, департаменту охорони здоров’я ЛОДА, представники пологових будинків Львова, активні батьки та громадські діячі, соціально-відповідальний бізнес.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  24 жовтня о 14:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Довідка. Зустріч організована проектом  Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!