#Перемога. Для пологового на Раппопорта придбали нові ліжечка і матраци. Фото

12442 0
У пологовому відділенні Комунальної 3-ї міської клінічної лікарні, що на вул. Раппопорта, 8, з’явилися нові ортопедичні матраци та дитячі ліжечка.
Фото: facebook пологового відділення комунальної 3-ої МКЛ м.Львова

Фото: facebook пологового відділення комунальної 3-ої МКЛ м.Львова

«У пологове відділення комунальної 3-ї МКЛ Львова було закуплено за позабюджетні кошти 10 ортопедичних матраців з наматрацниками на суму 23 400 грн та 9 дитячих ліжечок за кошти місцевого бюджету на суму 49 500 грн», – інформують на Facebook-сторінці відділення.

Читайте також: В яких умовах у Львові народжують дітей: родові, палати. Фото

Додамо, що віднедавна у пологове відділення подали цілодобову гарячу воду та встановили кнопки виклику медичного персоналу в палатах для вагітних, у відділенні патології вагітності та у всіх післяпологових палатах. Щоправда, до кнопки в деяких палатах все-таки треба встати, бо вони розміщені не біля ліжок, а між ними. Цю ситуацію у відділенні обіцяли виправити.

Нагадаємо, вперше публічно вимоги та побажання породіль було озвучено під час дискусії з ініціативи платформи «Твоє місто Львів», яка відбулась 24-го жовтня 2016-го року. Активісти, чиновники та лікарі домовились про те, що конкретно треба покращити у пологових будинках міста та області. Тоді активістка Наталія Міхнова назвала 13 проблем пологових будинків Львова та області. Активно до вирішення цих проблем долучилась громадська організація «Батьки в дії».

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!