Завтра у Львові говоритимуть про те, як впровадити реальну відповідальність для нетверезих водіїв

2716 0
Завтра у Львові відбудеться дискусійна зустріч «130-а п’яна справа. Як впровадити реальну відповідальність за кермування в стані алкогольного сп’яніння та унеможливити зловживання» в рамках проекту #Безпечні дороги за участі патрульної поліції, адвокатів, суддів, медиків, виконавчої служби, сервісного центру МВС та громадських ініціатив, що відстежують п’яних водіїв.
Фото: Автоцентр

Фото: Автоцентр

Кермування авто в стані алкогольного сп’яніння – одна з найчастіших причин смертельних аварій на дорогах Львівщини та одна з речей, що викликає значний суспільний резоонанс. Які фактори впливають на бажання людей наражати себе і оточуючих на небезпеку, чи адекватне покарання за здійснене правопорушення і як його зробити невідворотним? Чи завжди оправдані звинувачення у вчиненні правопорушення?

Що потрібно зробити, щоб зменшити та унеможливити кермування в стані алкогольного сп’яніння і чи подолані неаргументовані звинувачення: аргументи і досвід Патрульної поліції, адвокатів, суддів, медиків, виконавчої служби, сервісного центру МВС та громадських ініціатив, що відстежують п’яних водіїв  – на дискусійній платформі медіа-хабу «Твоє Місто» в межах кампанії #Безпечні дороги за підтримки соціальної ініціативи Української греко-католицької церкви «Хтось не зробить».

Коли

28.03.2018 р. о 12.00

Пряма трансляція дискусійної платформи буде здійснюватися  на ФБ-сторінці «Твоє Місто», а за результатами підготовлено та опубліковано матеріали на сайті.

Учасники:

Плашовецький Олександр, в.о. начальника регіонального сервісного центру МВС у Львівській області; адвокати Олег Мицик, Дмитро Швець; предаставники Патрульної поліції;  Сергій Гирич, суддя-спікер Личаківського районного суду Львов; Юрій Прус, ГО "Українська Сила"; Андрій Бурий, Голова правління фонду "Право і Демократія"; Анатолій Микитишин, адвокат, член "Право і демократія"; Маркіян Кравченко, ініціатива "Пітбуль"; Андрій Сеньків – заступник начальника Шевченківського відділу державної виконавчої служби Львова; Мирослава Кабанчик, головний лікар  ОКЗ ЛОР "Львівський обласний державний клінічний наркологічний диспансер.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!