Трирічну дівчинку з ковідною пневмонією, яка майже місяць перебувала на ШВЛ, відключили від апарату

258986 0
Такого маленького пацієнта на ЕКМО в Україні ще не було.
Фото: ОХМАТДИТ

Фото: ОХМАТДИТ

Трирічна дівчинка з Миколаївщини, яка від 14 вересня лежить у реанімації львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ з важкою ковідною пневмонією, сьогодні зранку задихала самостійно. Лікарі зняли її з апарата ШВЛ, повідомляють в лікарні.

«Дитина дає собі раду з диханням сама. Від 8 ранку дівчинка дихає сама. Є позитивна динаміка від серцево-судинної і дихальної систем. Вона справилася з важкою пневмонією. Ще продовжуємо кисневу терапію», – каже завідувачка реанімаційного відділення лікарні Віра Приймакова.

За словами лікарки, такого маленького пацієнта на екстракорпоральній мембранній оксигенації (ЕКМО) в Україні ще не було.

Читайте також: Вони теж хворіють. Яким є портрет дитини з Covid-19 на Львівщині

У повідомленні також йдеться, що дитина ще трохи побуде у лікарні, адже потребує деяких дообстежень і реабілітації.

Нагадаємо, 3-річна дитина з Миколаївщини у львівську дитячу лікарню ОХМАТДИТ поступила 14 вересня у важкому стані, її відразу підключили до штучної вентиляції легень та екстракорпоральної мембранної оксигенації. Газообмін в легенях дитини настільки порушений, що кисень не засвоюється в організмі, тому її були змушені під’єднати до апарату кисню. Через низький рівень тромбоцитів 3-річній дівчинці було потрібне переливання крові. Спочатку дівчинку відключили від апарату ЕКМО, тепер і від апарату ШВЛ.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!