Благодійна виставка-продаж картин у Львові: як допомогти

2053 0
З 6 травня у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького відкривається благодійна виставка в рамках українського проекту «Код нації – справжня єдність». На ній разом з роботами митців з Донбасу та Криму будуть експонуватись роботи львівських художників.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Як повідомили організатори, проект складається з авторських серій робіт художників, поєднаних однією ідеєю – самоідентифікації українців і приналежності до єдиного ментального поля, незалежно від походження. В межах чинної виставки будуть представлені понад 100 робіт талановитих сучасних митців, виконані в різних мистецьких напрямках и стилях. В роботах також використані різні матеріали і техніки: живопис, графіка, кераміка, скло, шиття. Роботи мають експонуватись у великих містах України (Львів, Київ, Дніпропетровськ) і у країнах Західної Європи.

В межах проекту буде проведено ряд виставок-продажів. Частина зібраних коштів буде спрямована до благодійних фондів для допомоги дітям з сімей переселенців з Криму та Донбасу, які потребують термінового лікування або реабілітації, а також дітям воїнів АТО.

Як підкреслюють організатори, мета проекту –  розкрити сутність справжньої єдності України.

Термін проведення виставки в кожному окремому місті – від 7 днів до 2 тижнів. У Львові виставка триватиме з 6 по 25 травня.

В межах виставки, окрім робіт учасників, можна буде придбати тематичні листівки з роботами авторів проекту. Крім того, у дні виставки будуть проводитись майстер-класи від авторів-учасників проекту, а також інші інтерактивні заходи для відвідувачів.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!