
Фото: GETTY IMAGES
Після початку повномасштабного вторгнення рф 29% українців продовжують слухати пісні російських виконавців. Про це свідчать дані восьмої хвилі дослідження “Градус суспільства під час війни.
Так, близько чверті респондентів (22%) слухають російський музичний контент, але значно менше, ніж раніше. А 7% опитаних слухають у тому ж обсязі. Майже половина опитаних громадян (45%) відмовилися повністю від прослуховування російської музики, ще 20% респондентів стверджують, що не слухали її і до війни. Опитування було проведено дослідницькою компанією Gradus Research методом самозаповнення анкети в мобільному додатку. Анкету заповнило 1000 людей.
Читайте також: Львів'янка виступила проти ЗСУ та підтримує російських виконавців
Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст з кількістю мешканців понад 50 тисяч у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном.
Нагадаємо, 8 травня, поблизу пам’ятника Адаму Міцкевичу компанія молодиків слухала російського виконавця Григорія Лепса. За зауваження перехожого, який знімав інцидент на відео, один із пасажирів авто намагався вибити з його рук телефон та вдарити. Ввечері 8 травня автомобіль зупинила патрульна поліція, а місцеві львівські пабліки опублікували відео із вибаченням учасника конфлікту. Після завершення усіх дій охоронцями правопорядку, водій, пасажир та їхні друзі отримали повістки від військових.
___________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.