
Фото: Cukr.city
Щоб повністю відновити роботу енергооб’єктів у Львівській області до довоєнних показників, треба 8-12 місяців. Про це на брифінгу сьогодні, 16 листопада, повідомив очільник Львівщини Максим Козицький.
«Наслідки ракетних ударів, які сталися на Львівщині вчора, гірші, ніж наслідки тих, які були у жовтні, адже два з трьох ударів, які зафіксували вчора, це повторні удари по об‘єктах критичної енергетичної інфраструктури нашої області. Усі три об‘єкти зазнали критичних ушкоджень», – каже він.
Читайте також: На Львівщині сьогодні будуть аварійні та погодинні відключення світла
Станом на цю годину Львівщина заживлена на 95%, але мешканців закликають дуже ощадливо споживати електроенергію, адже живлення відбувається за тимчасовою схемою. Зараз одночасно користуватися електроенергією можуть лише 30% абонентів області. Усі профільні служби працюють над тим, щоб ця цифра зросла.
Крім того, якщо у будинку може не бути світла, бо через велике навантаження на енергосистему країни НЕК «Укренерго» запровадила графіки погодинних та аварійних відключень.
Читайте також: Сили оборони України знищили вже понад 200 дронів-камікадзе
Водночас, за його словами, якщо порівнювати ситуацію з тією, яка була після масованих ударів у жовтні, то зараз всі підстанції області обладнали додатковими захисними екранами. Окрім цього, мобільні оператори також швидше змогли налагодити роботу в екстрених умовах – за допомогою дизель-генераторів, а для інформування про завершення тр вони підготували більше автомобілів з гучномовцями.
Нагадаємо, що під час масованої атаки по Україні у Львівську область прилетіло понад 10 ворожих ракет. Більшість з них збили сили ППО.
Ольга Коваль
________________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.