Дитячі бібліотеки Львова отримали 200 унікальних книжок шрифтом Брайля

1158 0
Кожна з них має аудіоверсію, кольорові рельєфні малюнки та універсальний дизайн.
фото: naiu.org.ua

фото: naiu.org.ua

17 дитячих бібліотек Львова, дві обласні дитячі бібліотеки та Львівська спецшкола-інтернат №100 для дітей з вадами зору отримали нові книги, надруковані шрифтом Брайля. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Кожна книга має аудіоверсію, кольорові рельєфні малюнки та універсальний дизайн —плоский і рельєфно-крапковий шрифт, що дозволяє одночасно читати її зрячим і незрячим дітям. Загалом це 200 книг для бібліотек міста: 10 літературних творів, тиражем по 20 примірників кожен.

Над створенням аудіоверсій працювали відомі львівські письменники, поети, музиканти, співаки: Марічка Крижанівська, Славко Нудик, Ольга Банах, Мар’яна Фехтель і вокальна дитяча студія Павла Табакова. Усі видання мають ISBN нумерацію і внесені у міжнародний реєстр.

Читайте також: У Львові адаптували мультсеріал для дітей з вадами зору. Відео

Додамо, що це можливим завдяки проекту «Мистецька книга для львівських бібліотек», який створили у Громадській організації «Фонд реабілітації незрячих».

Місту цей проект обійшовся у 91 тис. гривень.

Нагадаємо, на початку місяця повідомляли, що всі бібліотеки Львова вперше отримають 10 найменувань книг, надрукованим шрифтом Брайля.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!