Київ

Комунальники демонтують незаконну рекламу ще на двох вулицях Києва

567 0
Місто продовжує скидати покров незаконно розміщених конструкцій з фасадів і вулиць
Фото: Cheppel VV

Фото: Cheppel VV

Цього тижня  комунальники будуть проводити демонтаж рекламних конструкцій, які розміщені з порушенням правил. Про це повідомляє Управління з питань реклами КМДА та КП «Київреклама».

Згідно з анонсом незаконну рекламу приберуть на вулиці Князів Острозьких, що на Печерську, та вулиці Митрополита Василя Липківського на Солом'янці.

У КП «Київреклама» нагадують, що зовнішню рекламу необхідно оформлювати згідно з правилами:

  • Варіант 1: У вигляді окремих об'ємно-просторових літер, цифр і зображувальних елементів знаків без суцільної основи (розміщення можливе у всіх форматних зонах)
  • Варіант 2: У вигляді окремих об'ємно-просторових літер, цифр і зображувальних елементів знаків для товарів та послуг на загальній пласкій прозорій суцільній основі (розміщення можливе у 2, 3, 4 форматних зонах).
  • Варіант 3: У вигляді суцільного стенду, лайтбоксу (розміщення можливе у 3, 4 форматних зонах).
  • Варіант 4: У вигляді конструктивного елемента, що встановлюється під кутом до фасаду будинку і має не більше двох поверхонь для розміщення інформації, площею не більше 1 кв. м. кожен (розміщення можливе у всіх форматних зонах)

 

Нагадаємо, минулого тижня комунальники знімали незаконну рекламу з фасадів історичних будівель на Андріївському узвозі, вулиці Паньківській та Лютеранській.

Зазначимо також, що Департамент міського благоустрою та Комунальне підприємство «Київблагоустрій» активізували боротьбу з незаконно встановленими торговельними ятками. Так, минулого тижня комунальники демонтували незаконні МАФи на восьми вулицях міста. Раніше повідомлялось, що комунальники розчистили від МАФів підходи до 7 станцій метро.

Станіслав Нестеренко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!