Львів отримав новий статус у мережі ЮНЕСКО

877 0
Цей статус дозволить розвивати потенціал міста
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Львів приєднався до глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються (UNESCO Global Network of Learning Cities). Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Цей статус дозволить розвивати потенціал міста, щоб ще більше розвивати існуючі навчальні програми чи розробляти нові, проводити різноманітні обміни між країнами, тощо.

Ключові проєкти у сфері навчання впродовж життя у Львові:

  • Мережа Центрів Едукації (центри освіти для дорослих на базі бібліотек). Понад 13 000 мешканців брали участь у навчальних курсах. 88% учасників використовують здобуті навички для працевлаштування та збільшення доходу. 73% стали більш активними у громадському житті міста.

  • Реінтеграція ветеранів через створення освітніх можливостей.  В межах цього проєкту ветерани та члени їх сімей отримують психологічну підтримку, кар’єрні консультації та бізнес-навчання.

  • Львів налагодив співпрацю у сфері навчання впродовж життя з містами Республіки Корея, зокрема Сеулом. У 2019 році для обміну досвідом делегація зі Львова відвідала корейські міста, також делегація корейських міст відвідала Львів.

Читайте також: Оголосили переможців Премії Львів – місто літератури ЮНЕСКО

Зазначимо, що глобальна мережа міст, що навчаються ЮНЕСКО (UNESCO Global Network of Learning Cities) – це міжнародна мережа, що включає міста, які успішно просувають сферу навчання впродовж життя у своїх громадах. Мережа включає 356 міст-членів з усього світу.

Нагадаємо, що росія більше не є членом Виконавчої ради ЮНЕСКО.
______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!