У Львові повідомили, що на вулиці Шевченка вдалося зменшити затори

2781 0
Тиждень тому там змінили організацію дорожнього руху.
Фото: Юра Добуш/затор на квазікільці

Фото: Юра Добуш/затор на квазікільці

В ЛКП «Львівавтодор» повідомили, що на підходах до квазікільця вул. Шевченка вдалося зменшилися затори. Минулого тижня там змінили організацію дорожнього руху і призупинили на 2 місяці дію смуги громадського транспорту на ділянці вул. Шевченка від вул. Єрошенка до вул. Левандівської в сторону Рясне-2. 

«Це рішення дозволяє збільшити пропускну здатність на підходах до перехрестя вул. Шевченка – Левандівська – Залізнична, що в свою чергу впливає на зменшення затримок та черг на вул. Шевченка від центру. Ліквідація смуги громадського транспорту на цій ділянці дозволяє додатково розмістити на смузі руху ще 18 авто до вул. Залізничної та 8 авто на вул. Шевченка – від вул. Залізничної до вул. Левандівської», – додали в «Львівавтодор». 

Читайте також: Реконструкція Шевченка. Чи навчиться місто на власних помилках?

Крім того, там встановили на підходах до перехрестя нові дорожні знаки 5.16 «Напрямки руху по смугах», а також нанесли відповідну дорожню розмітку.  

Порівняльний аналіз довжини черг на підходах до перехрестя вул. Шевченка – Левандівська – Залізнична: 

  • вул. Шевченка в напрямку від центру – черга із транспортних засобів становить 150 м. На момент запуску світлофорного регулювання черга становила 750 м, що у 5 разів більше.
  • вул. Єрошенка – черга становить 200 м. На момент запуску світлофорного регулювання черга становила 1650 м, що у 8 разів більше.

 

Що стосується вул. Левандівської, то тут також спостерігаються деякі покращення: черга із транспортних засобів скоротилася на 10%.

Нагадаємо, що потрібно знати водіям про рух вулицею Шевченка:

  • на під’їзді до квазікільця автомобілям дозволяється заїзд в обидві смуги руху. Це дозволить зменшити завантаження вул. Єрошенка та вул. Шевченка від центру.

  • на дану зміну потрібно звернути увагу водіям, які здійснюють маневр лівого повороту з вул. Залізничної на вул. Шевченка та прямують прямо в сторону вул. О. Ковча, вони тепер також мають змогу здійснювати рух вул. Шевченка двома смугами руху. Для цього напрямку збільшать тривалість дозвільного сигналу на 10 с.

  • водіїв просять рухатись з меншими розривами між автомобілями, оскільки великі дистанції між автомобілями не дають можливість повною мірою використати тривалість дозвільних сигналів.

Додамо, що на вулиці Шевченка у Львові в межах реконструкції облашували нову велодоріжку, вулицею вже курсує громадський транспорт, зокрема трамваї, також мають облаштувати громадський простір. Проте проєкт, вважає президент Асоціації архітектури Франції Мартен Дюплантьє, можна було б втілити краще. Наприклад, зробити доріжки з травою між трамвайними коліями. Більше тут.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!