Львівщина проведе змагання для професійних велосипедистів з усього світу

1048 0
Змагання такого рівня Україна проводила лише двічі – у 2016 та 2017 роках у Києві проходив «Tour of Ukraine».
Фото: Управління молоді та спорту ЛОДА

Фото: Управління молоді та спорту ЛОДА

Міжнародний союз велосипедистів включив в перелік заходів на 2022 рік велоперегони «Tour de Lviv Region», повідомляє Управління молоді та спорту ЛОДА.

Шосейні змагання для професійних велосипедистів з усього світу Львівщина проводитиме 12-15 травня 2022 року. Зараз управління молоді та спорту розробляє маршрут, яким відбуватимуться перегони.

Читайте також: Львівська гімнастка ввійшла до списку учасниць чемпіонату світу 2021

Одразу після внесення перегонів до основного світового календаря велоподій на змагання зареєструвались команди з Австрії, Нідерландів та Казахстану. 

У квітні 2021 року змагання відбувались вперше у форматі відкритого всеукраїнського заходу та зібрали учасників з 9 країн

За словами керівника управління молоді та спорту Львівської ОДА Романа Хім’яка, у нас є добрі дороги, налагоджена якісна комунікація з різними інституціями, допомога яких є вкрай важливою при проведенні шосейних велоперегонів. Тому цілком логічним наступним кроком є вихід на міжнародну арену.

Читайте також: у Львові обіцяють розширити веломережу і покращити мобільність у місті

Змагання такого рівня Україна проводила лише двічі – у 2016 та 2017 роках у Києві проходив «Tour of Ukraine».

«Tour de Lviv Region має стати своєрідним Tour de France, тільки в Україні. Ми орієнтуємось на те, аби 2022-й став лише стартом великої історії міжнародних шосейних велоперегонів на Львівщині. Для цього важливо, аби змагання відбулись на найвищому рівні», – каже головний спеціаліст управління молоді та спорту Львівської ОДА, координатор змагань Роман Селіверстов.

Зараз управління молоді та спорту розробляє маршрут, яким відбуватимуться перегони. Попередньо заплановано, що, як і цьогоріч, перегони відбуватимуться зі стартом та фінішем у популярних серед мандрівників містечках – курортному Трускавці, Жовкві, тощо.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!