Львівська міськрада обіцяє провести кадрове перезавантаження в управлінні охорони історичного середовища

1983 0
На посаду керівника буде оголошено відкритий конкурс.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Затриманого на хабарі тимчасового виконувача обов'язків керівника управління охорони історичного середовища Львівської міськради Георгія Корнєєва звільнили з роботи. В управлінні проведуть кадрове перезавантаження, а керівника призначать за результатами відкритого конкурсу. Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. 

«Вчора сказав це колективу управління, і повторю це тут публічно – через таких муда… будуть знецінювати людей, які працюють віддано і чесно. В суспільстві і так майже ненависть до людей в публічному управлінні. Такі випадки не дають надії, що молоді класні захочуть йти у владу. Що є критично важливим насправді», – написав він.

Читайте також: Посадовця Львівської міськради затримали на хабарі

Андрій Москаленко зазначив, що після згаданого випадку управління охорони історичного середовища буде повністю перевантажено, а на посаду керівника буде оголошено відкритий конкурс.

Нагадаємо, правоохоронці  у Львові затримали тимчасово виконуючого обов'язки керівника управління охорони історичного середовища Георгія Корнєєва. Він зі спільницею отримав 1500 доларів неправомірної вигоди. 

Крім того, Георгій Корнєєв після Революції Гідності у 2015 році давав інтерв’ю російським пропагандистам, в якому стверджував, що львів’яни підтримують федералізацію та створення так званої Галицької республіки, а також називав націоналістів «холуями та пристосуванцями». 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!