Львівський авіаційно-ремонтний завод передав військовим модернізований літак МіГ-29

1443 0
На літак встановили капітально відремонтовані двигуни, новітню електроніку та авіоніку.
фото Укроборонпрому

фото Укроборонпрому

27 березня державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передало Повітряним Силам України капітально відремонтований та модернізований винищувач МіГ-29. Про це повідомляють на сайті «Укроборонпрому».

Фахівці заводу модернізували літак в межах державного оборонного замовлення та виконали роботи достроково – на місяць раніше. На літак встановили капітально відремонтовані двигуни, новітню електроніку та авіоніку. Міжремонтний ресурс модернізованого МіГ-29 становить 8 років із можливістю його продовження до 12 років.

Читайте також: Від штрафу до криміналу: Як ЛОДА стежитиме за порушниками правил карантину

Винищувач МіГ-29 є основним бойовим літаком Повітряних Сил України. Багатофункціональність МіГ-29 дозволяє використовувати його для виконання задач протиповітряної оборони і для нанесення ударів по наземним цілям.  

Додамо, що в 2019 році ЛДАРЗ модернізував та передав військовим 6 винищувачів.

Для довідки

Модернізація МіГ-29 спрямована на значне підвищення бойових та експлуатаційних характеристик винищувача.

Літаки отримали більш потужну радіолокаційну станцію, яка дає можливість збільшити дальність виявлення повітряних цілей, а також інтегровану в бортовий радіонавігаційний комплекс систему супутникової навігації. Окрім того, значно розширили можливості контролю і реєстрації функціональних параметрів технічного стану літака, двигуна і ряду бортових систем.

Модернізований МіГ-29 може розвивати швидкість до 2450 км/год, яку забезпечують два турбореактивні двигуни з форсажною камерою. У перелік озброєння винищувача, окрім 30-мм автоматичної гармати, входять цілий спектр ракет типу «повітря-повітря» для ведення повітряного бою на малих та середніх відстанях, а також бомби та блоки некерованих реактивних снарядів для ураження наземних цілей. Окрім того, літак оснащений розвиненою системою радіоелектронної боротьби, яка призначена для індивідуального захисту літака від атак ворожих зенітно-ракетних комплексів та літаків.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!