Львів’ян закликали не використовувати ЛеоКарт на маршрутах, де ще не тестують безготівкову оплату

15589 0
Деякі пасажири прикладають ЛеоКарт, гроші списуються, однак це не дає право проїзду.
Фото: лмр

Фото: лмр

У всьому львівському транспорті вже починають вмикати валідатори, також усім можна придбати Леокарт. Однак користуватися нею можна лише на маршрутах, де вже тестують безготівкову оплату, інакше – кошти спише, але проїзд не буде оплачений. Про це повідомили на засіданні комісії транспорту, зв'язку та мобільості ЛМР 4 грудня.

Зазначимо, що з 15 листопада у Львові запустили продаж загальних ЛеоКарт, але користуватись ними на всіх маршрутах можна буде лише з 11 грудня. Натомість львів'яни скаржаться на те, що цієї інформації немає у салоні транспортних засобів. Тому деякі пасажири прикладають ЛеоКарт, гроші списуються, однак це не дає право проїзду.

«Валідатори вже працюють, але для того, щоб технічна служба могла то все перевірити. Стосовно того, що хось на свій страх і ризик користується Леокарт на маршрутах, які ще не введені, то це через необізнаність», – зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило. 

Читайте також: Де придбати та скільки коштує ЛеоКарт

Нагадаємо, що у Львові з 11 грудня впровадять автоматизовану систему оплати проїзду у громадському транспорті всієї громади. Наразі тестування безготівкової оплати проїзду триває на автобусних маршрутах №1А, 3А та 10, які обслуговує комунальне АТП-1. На лініях працюють великі низькопідлогові автобуси. Також безготівкова оплата доступна на маршрутах № 5А, № 62, №39, №11, №58, №59, №61.

Наталія Вареник

_______________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!