Львів’ян закликають дотримуватись безпеки на дорогах та користуватись світловідбивачами

1930 0
Учням школи №8 провели акцію про безпеку на дорозі.
Фото: Катерина Гаценко

Фото: Катерина Гаценко

Улітку розпочнеться сезон відпусток та канікул у школах і садочках, тож львів’яни будуть проводити більше часу на вулиці. Як дітей, так і дорослих закликають бути уважнішими на дорогах, аби не потрапити в аварію. 

Тому 16 травня в ліцеї №8, що на вулиці Підвальній, 2 відбулась акція інформаційно-просвітницька кампанія «Безпечні дороги», ініційована Tvoemisto.tv, яка вже другий рік працює над тим, щоб зменшити кількість ДТП у Львові та області. Патрульні поліцейські нагадали учням молодших класів правила безпеки та дорогах та роздали світловідбиваючі браслети.

Акції передувала коротка лекція про безпеку на дорозі. Львівські поліцейські розказали про свою роботу та показали корпоративний автомобіль. Поліцейські не лише роздали дітям браслети-світловідбивачі, а й пояснили, чому важливо ними користуватися.

Керівник медіа-хабу «Твоє місто» Тарас Яценко також взяв участь в акції, розповів про безпеку на дорогах та роздав світловідбиваючі браслети, які ще називають «рефлекторами» або «флікерами».

Діти запевняють, що будуть брати браслети або жилети з собою у погану дорогу, щоб уникнути ДТП. Про правила дорожнього руху чують не вперше – їм про це регулярно розповідають батьки та вчителі.

Як розповів Tvoemisto.tv співініціатор кампанії «Безпечні дороги» Олег Котис, команда разом із партнерами буде продовжувати різні заходи, спрямовані на безпеку усіх учасників дорожнього руху.

«Ми хочемо привернути увагу людей до того, що вони, у першу чергу, мають самостійно дбати про свою безпеку. На жаль, в Україні немає культури використання світловідбивачів та одягу зі світловідбивальними елементами — таким користуються хіба часом велосипедисти», – говорить він та додає, що команда кампанії «Безпечні дороги» вже запланувала низку просвітницьких акцій, зокрема в інших школах міста.

Наприкінці акції з учнями молодших класів провели флешмоб, під час якого вони вишикувались у слово слово «Життя». 

Нагадаємо, на Львівщині триває кампанія #Безпечні дороги, спрямована на безпеку дорожнього руху, яка була розпочата наприкінці минулого року медіа-хабом «Твоє Місто» в співпраці з соціальною ініціативою УГКЦ «Хтось не зробить», Патрульною Поліцією Львівщини та Львівською міською радою. За підтримки соціально відповідального бізнесу, зокрема компанії «Арія Моторс», «Вухо.ком» та радіо-патнера кампанії — Радіо «Львівська Хвиля» було проведено цілий цикл соціально-інформаційних акцій та заходів, які дали позитивні результати. На закінчення 1 півріччя за даними  статистики суттєво скоротилася  кількість важких ДТП і вдвічі зменшилася кількість смертельних випадків в місті. Протягом літа було прийнято рішення про розширення кампанії#Безпечні дороги на Львівську область. «За підтримки партнерів та у співпраці з програмами Львівської обласної державної адміністрації ми розраховуємо на позитивну динаміку в межах області, що дасть можливість максимально задіяти всі фактори безпеки та реально зменшити кількість важких ДТП» — говорить Тарас Яценко, керівник медіа-хабу «Твоє Місто».

Катерина Гаценко,

Фото авторки


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!