Мешканців закликали не купувати житло на вулиці Липинського

1722 0
Зараз щодо цього будівництва триває перевірка міської інспекції ДАБК.
фото: лун

фото: лун

Забудовник розпочав продаж житла в апарт-комплексі LemCity на вул. Липинського – Городницькій, 47, на побудову якого не має жодних дозвільних документів. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

«Якось погано складається з математикою у деяких львівських забудовників. Тож хочу повідомити: з часів Піфагора нічого не змінилося: чотири – означає чотири, а п’ять – означає п’ять. Аж ніяк не навпаки. І цього не змінить навіть хамство забудовника. Йдеться про об’єкт на вул. Липинського – вул. Городницькій, 47», – каже він.

Читайте також: У Львові демонтували істооричну віллу Лоренца на Коновальця

За цією адресою мала б відбутися реконструкція та часткова надбудова/добудова складів. На такі роботи у січні 2018 року ТзОВ фірма «Юнітек» отримала містобудівні умови та обмеження. У грудні того ж 2018-го Інспекція ДАБК у Львові видала дозвіл на виконання будівельних робіт. У цьому документі зазначили, що поверховість об'єкта становить чотири поверхи. Натомість міська інспекція ДАБК уже зафіксувала, що на об'єкті провели бетонні роботи з будівництва 5-го поверху.

Зараз щодо цього будівництва триває перевірка міської інспекції ДАБК. Інспектори мають з’ясувати, чи відбулася власне реконструкція, а чи, може, ТзОВ фірма «Юнітек» провадить нове будівництво. Від цього залежить і розмір штрафу, який випишуть цій фірмі. Любомир Зубач зазначає, що на забудовника з вул. Липинського – вул. Городницької чекають приписи на зупинення робіт та усунення порушень. Якщо ж порушень не усунуть, то і зайвий поверх мають знести.

Читайте також: У Львові планують заборонити будівництво житла у промзонах

Нагадаємо, що у центрі Рудного замість індивідуальних будинків будують багатоквартирний житловий будинок без дозволів на таку забудову. У департаменті зазначають, що це типова схема, яку активно застосовують у приєднаних громадах. Потім забудовник іде до чорного реєстратора та реєструє житло, тоді – продає людям. 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!