Міськрада Львова погодила ескізний проект реконструкції вулиці Шевченка. Схеми

8142 0
Розпочати реконструкцію планують уже цього року.
Схеми ЛКП "Львівавтодор"

Схеми ЛКП "Львівавтодор"

Виконком міської ради Львова сьогодні, 5 липня, погодив ескізний проект реконструкції вулиці Шевченка на ділянці від Хорватської до Левандівської.

Читайте також: Як зміниться вулиця Богдана Хмельницького після реконструкції. Схема

За проектом, тротуари з обох мають бути шириною не менше 2,25 м, велодоріжка вздовж всієї вулиці має частково переходити у велосмугу у напрямку центру на спуску, висота платформ спільних для автобусів і трамваїв зупинок не має перевищувати 25 см. Їх обладнають електронними табло для інформування про час прибуття транспорту.

Двосторонній рух приватних авто дозволять на всій ділянці вулиці, але кількість загальних смуг на вулиці змінюватиметься:

  • від вул. Хорватської до вул. Ярослава Мудрого – 1 х 1;
  • від вул. Ярослава Мудрого до вул. Єрошенка – 2 х 1 з виділеною смугою для громадського транспорту в напрямку центру;
  • від вул. Єрошенка до вул. Залізничної – 2 х 2 з виділеною смугою для громадського транспорту в обох напрямках.

З вулиці Шевченка дозволять лівий поворот на вулицю Єрошенка, яка в свою чергу матиме дві смуги для руху, та поворот з Шевченка на Пстрака.

 

Вздовж вулиці на ключових перехрестях встановлять світлофорні об’єкти з адаптивним регулюванням, що надаватимуть пріоритет для трамваїв та матимуть оглядові відеокамери.

Крім цього, на вулиці замінять комунікації, у міждеревному просторі облаштують паркомісця для паралельного паркування. На самій вулиці прокладуть асфальт, а паркомісця замостять бруківкою. Більшість дерев замінять на нові у лунках.

Читайте також: У Львові погодили будівництво нової вулиці на Левандівці. Схема

Нагадаємо, розпочати роботи на вулиці Шевченка планують ще цього року. У Бюджеті розвитку на 2019 рік на ці роботи заклали 20 млн гривень. Проект розробили у 2013 році. Тоді ЛКП «Львівавтодор» замовив проект у ТзОВ «Трамдорпроект». Частково кошти на ці роботи виділив ЄІБ. 

Вікторія Ейсмунт

Схеми ЛКП «Львівавтодор»


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!