На карпатське кільце на Львівщині в обласному бюджеті заклали лише 6,5 млн гривень

2297 0
Перші 5 км дороги почали будувати у 2015 році.
Фото: Вікторія Андрєєва/Твоє місто

Фото: Вікторія Андрєєва/Твоє місто

У обласному бюджеті Львівщини на 2020 рік передбачили лише 6,5 млн грн на карпатське коло – нову дорогу, що має об’єднати три області.

Читайте також: «Це буде бімба!». Як Славське повертає собі статус туристичної мекки

Водночас наприкінці листопада департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА провів тендер на будівництво дороги Славське – Хащованя у Сколівському районі за 122,6 млн грн. Ця дорога й стане частиною карпатського кола.

Новий автошлях має з’єднати Славське з курортами Закарпаття, зокрема з Пилипцем. Перші 5 км дороги почали будувати у 2015 році.

Відремонтувати цю частину дороги у Сколівському районі мають до кінця 2021 році. Тож, вочевидь, більшу частину коштів виділятимуть у 2021 році. Зараз проїхати до Закарпаття можна лише трасою Київ – Чоп через Верецький перевал, а до Пилипця ще треба проїхати через Нижні і Верхні ворота, це 120 км. Дорога напряму від Славського до Пилипця становить усього 30 км. 

Читайте також: Зі Львова до Мукачева планують збудувати нову дорогу

Додамо, що протяжність нової траси становитиме 100 км, а вартість оцінюють у майже мільярд гривень.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!