На Львівщину переїхав один із лідерів у сфері виробництва шкарпеток та панчіх

6125 0
Щорічно у мануфактурі виготовляли 2 мільйони пар шкарпеток та інших видів панчішної продукції.
фото: Investment Policy Department

фото: Investment Policy Department

На Львівщину переїхав один із лідерів у сфері виробництва шкарпеток та панчіх. Йдеться про українського виробника –  Рубіжанську панчішну мануфактуру, яка до війни виготовляла понад 100 найменувань виробів річного, демісезонного та зимового асортименту. Про це повідомили у відділі інвестиційної політики Львівської ОВА.

Щорічно у мануфактурі виготовляли 2 мільйони пар шкарпеток та інших видів панчішної продукції. А через постійні обстріли виробництво припинило роботу, приміщення цеху та обладнання спалили росіяни, усю продукцію розграбували, і керівництво прийняло для себе рішення евакуювати працівників та їхні сім’ї у безпечніше місце.

Читайте також: На Львівщину переїжджає один з найбільших в Україні виробник матраців

«До початку війни на виробництві працювало близько 160 осіб. На Львівщину готові переїхати 27 працівників, власники мануфактури планують до кінця року створити ще 48 додаткових робочих місць, що, враховуючи кількість тимчасово переміщених осіб на Львівщині, дуже актуально», – пояснюють у департаменті.

Із окупованої території не вдалось нічого забрати з собою, проте власники бізнесу не опустили руки та вирішили розпочати все спочатку на Львівщині. Раніше панчішно-шкарпеткові вироби мануфактура експортувала до Чехії, Словаччини, Словенії, Молдови та Нідерландів.

Читайте також: Як переселенцю знайти роботу у Львові

Настрій у керівництва компанії залишається бойовим, після перемоги планують залишати новостворену компанію у Львові, а в Рубіжному з часом відновити те, що втратили.

Нагадаємо, що у Львівській області працює Програма підтримки бізнесу на час воєнного стану, що стане допоміжним інструментом до економічних ініціатив, які запровадила держава. Йдеться про фінансову допомогу бізнесу, який переїхав на Львівщину чи веде діяльність в нашій області.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!