На території колишнього Алмазінструменту дозволили будувати новий житловий комплекс

5753 1
Нині на цій території розташовані колишні склади заводу.

На території колишнього заводу «Алмазінструмент», а раніше – фабрики Бачевського, дозволили збудувати новий житловий комплекс. Відповідні містобудівні умови та обмеження погодили під час засідання виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 20 грудня.

Читайте також: На Сихові планують збудувати 9-16 поверхівки та торговий центр

Йдеться про територію, обмежену вулицями Новознесенською та Ротича, хоча фактична адреса, за якою видавали МУО – вул. Богдана Хмельницького, 116. Нині тут розташовані колишні склади заводу.

Ця земельна ділянка площею 2,05 га перебуває у комунальній власності та призначена для будівництва та обслуговування житла з об’єктами торгово-розважальної інфраструктури.

Читайте також: Школа, апарт-готель та житловий комплекс. Як може змінитися територія Львівського нафтомаслозаводу

Корпорація «Ріел» планує збудувати тут житловий квартал із садочком та підземним паркінгом. За детальним планом території, у межах вулиць Новознесенської, Хмельницького, Волинської та Промислової збудують великий житловий квартал. Міська рада вже погодила будівництво комплексу в районі вулиці Волинської, де буде ЖК «Новий форт», а сьогодні дозволила збудувати ЖК «Брама».

Читайте також: На Лемківській збудують житловий комплекс та готель. Візуалізація

Додамо, що будівельна компанія «Ріел» викупила акції ПАТ «Алмазінструмент». Під час ефіру програми «Наші реформи» на Tvoemisto.tv  директор компанії з питань розвитку Ігор Гуменчук зазначив, що історичні будівлі зносити не будуть.

Завод «Алмазінструмент» розташований на території колишньої фабрики Бачевського, що виробляла алкогольну продукцію з середини ХVIII ст. У другій половині ХХ ст. у виробничих корпусах горілчаної фабрики розмістили машинобудівне підприємство, потім завод алмазного інструменту. 

Вікторія Ейсмунт

Візуалізації з сайту «Ріел»


Читайте також:
20 Грудня, 2019 21:22
Ігор Якщо будувати потужни житловий комплекс, то і вул. Богдана Хмельницького треба реконструювати на чотирьох смугову! А не деревця та лавочки! Суспільні простори треба будувати всередині подвір'їв, де вони захищені від шуму та вихлопу.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!