Київ

Патрульна поліція Києва знову відмовилась погоджувати наземний перехід на метро «Університет»

278 0
Активісти вважають, що Патрульна поліція принципово проти наземного переходу біля метро «Університет»

Патрульна поліція Києва знову відмовилась погоджувати проєкт створення наземного переходу біля метро «Університет». Про це повідомила начальниця відділу організації дорожнього руху Департаменту транспортної інфраструктури Дар'я Данилюк після проведення «Майстерні міста», повідомляють «Пасажири Києва».

Як зазначили представники ЦОДР, поліція виставила нові зауваження до проєкту переходу на перехресті бульвару Тараса Шевченка з вулицею Пирогова, яких раніше не було.

«Для організації переходу на м.Університет поліція запропонувала розглянути пропозицію ліквідацію пішохідного переходу на вул. Леонтовича і залишити на вул. Пирогова чи забрати на Пирогова і залишати на Леонтовича», — повідомили активісти.

«Тобто зауваження надають не для того, щоб їх виправляли, а для того, щоб переходи не погоджувати», — наголосили «Пасажири Києва».

Депутатка Київради Ксенія Семенова після розмови з представниками поліції підтвердила, що патрульні не хочуть облаштовувати наземний перехід.

«Поліція мені просто підтверджує, що ми не хочемо там наземного переходу (на м.Університет)», – каже про підхід поліції депутатка Київради Ксенія Семенова.

Нагадаємо, проєкт облаштування наземного переходу на бульварі Шевченка у 2019 році став переможцем Громадського бюджету.

У червні патрульна поліція Києва відмовилася від проєкту наземного переходу біля станції метро «Університет». Натомість рекомендують встановити там пандуси чи ліфти. У липні для погодження проєкту поліція просила розробників зробити правильну розмітку та знаки.

Також у липні очільник Департаменту транспорту та інфраструктури КМДА Руслан Кандибор повідомив, що вартість облаштування  наземного переходу біля метро «Університет» становитиме орієнтовно до 1,8 млн грн. Він також додав, що  з боку Дептрансу вже все готово: розроблена схема ОДР,  порахована вартість. У серпні наземний пішохідний перехід почали облаштовувати, але зупинили роботи.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!