Петиція про Електронний квиток у Львові зібрала необхідні пів тисячі підписів

2052 1
За словами автора петиції, е-квиток у Львові необхідно ввести в усіх видах громадського транспорту не пізніше 1 січня 2020 року.
фото ілюстративне: report.if.ua

фото ілюстративне: report.if.ua

Петиція про Електронний квиток у Львові зібрала понад пів тисячі підписів. Тепер її мають розглянути на одному з наступних пленарних засідань ЛМР, і, якщо її підтримають, розробити дорожню карту для її втілення.

Читайте також: Скільки коштуватиме місячний проїзний е-квиток у Львові

Автор петиції Андрій Зулін вимагає прозвітувати перед громадою Львова, чому Електронний квиток досі не запровадили, змінити відповідальних підрядників за впровадження, а винних за саботаж впровадження е-витка, на його думку, притягнути до відповідальності. Крім цього, за словами автора петиції, е-квиток у Львові необхідно ввести в усіх видах громадського транспорту не пізніше 1 січня 2020 року.

Читайте також: У Львові обрали назву для е-квитка. Офіційно

Нагадаємо, що перший етап роботи над е-квитком розпочали у 2015 році, коли підписали меморандум із ЄБРР. До серпня 2017 року ЛКП «Львівавтодор» підписав кредитну угоду та оформив фінансування. Нині тривають тендерні процедури та погодження з ЄБРР, після чого розпочнуть другий і останній етап тендеру на визначення підрядника. Весь громадський транспорт має перейти на е-квиток орієнтовно у січні-травні 2020 року. 

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.


Читайте також:
30 Липня, 2019 13:29
666 ... і як то ми всі жили і живемо без отого е-квитка ? ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!