Після реконструкції на Личаківській запрацювали перші світлофори. Фото

2167 1
Загалом після на вулиці мають встановити 4 світлофорні об’єкти, з яких два – після реконструкції, та два – нові.
Фото: ГО "Зручне місто"

Фото: ГО "Зручне місто"

На перехресті вулиць Мечникова та Личаківської запрацювали світлофори, які встановили напередодні. До цього вони кілька днів працювали в режимі жовтого миготіння.

Читайте також: Місто розумних та жорстких. Як регулюють світлофори у Львові

Днями також почали монтувати світлофори на перехресті вулиць Личаківської та Мучної. Загалом на вулиці мають встановити 4 світлофорні об’єкти, з яких два – після реконструкції, та два – нові. 

Йдеться про реконструкцію світлофорного об’єкта на перехресті вулиць Личаківська – Мечникова та новий світлофор на Круп’ярській, реконструкцію наявних до ремонту світлофорних об’єктів на перехрестях Котика – Личаківська – Мучна та Личаківська – Пасічна. Крім цього, новий світлофорний об’єкт встановлять на перехресті вулиць Черемшини та Личаківської. Всі світлофори розраховані на пріоритет громадського транспорту.

Читайте також: Історія ремонту вулиці Личаківської у датах і цифрах. Візуалізація

Нагадаємо, ремонт на вулиці Личаківській розпочали торік у березні. Тоді вулицю частково закрили для поїзду, а ремонт тривав понад півтора роки. Загалом вартість ремонту вулиці за кошти ЄБРР становить 6 млн євро.


Читайте також:
6 Січня, 2019 10:27
666 ... і знову жодного фото із перехрестя Личаківська Мечнікова ... чи це ви отак москаля Мечнікова "ігноруєте" ? ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!