Про що говорили на перших президентських дебатах серії «Свідомі вибори». Відео

1487 0
14 березня в прямому ефірі Tvoemisto.tv відбулися перші дебати за участі довірених осіб кандидатів в президенти України у Львівській області.
ілюстративне фото: Сергій Балай

ілюстративне фото: Сергій Балай

Темою першого ефіру стало бачення кандидатами в президенти зовнішньої політики України, її економічної та оборонної складових і формату співпраці з ЄС та НАТО.

Хто представляв кандидатів:

  • від Петра Порошенка – Софія Федина, довірена особа в 126 в. о., політолог-міжнародник, радниця голови Львівської обласної ради
  • від Анатолія Гриценка – Андрій Соколов, довірена особа в 118 в. о., голова Конфедерації вільних профспілок Львівщини
  • від Юлії Тимошенко – Наталя Тимчій, довірена особа в 116 в. о.; в. о. голови Львівської міської організації Батьківщина
  • від Олександра Шевченка – Ігор Телішевський, керівник Львівської обласної організації «Українське об'єднання патріотів – УКРОП»
  • від Руслана Кошулинського – Любомир Мельничук, довірена особа в 116 в.о., Голова Львівської міської організації Свобода

Запрошення також були надіслані у виборчі штаби кандидатів Володимира Зеленського, Юрія Бойка та Олега Ляшка. Від штабу Юрія Бойка редакція не отримала жодної відповіді, у штабі Володимира Зеленського повідомили, що розглядають можливість участі в прямих ефірах на інші теми, а в штабі Олега Ляшка сказали, що можуть взяти участь тільки в ефірі 28 березня.

Також в ефірі взяли участь члени експертної групи проекту «Свідомі вибори»:

  • Юрій Підлісний, завідувач кафедри політичних наук, керівник програми "Етика-Політика-Економіка" УКУ;
  • Олег Паска, керівник Вищої школи публічного лідерства НУ «Львівська політехніка»;
  • Роман Зафійовський, Комітет підприємців Львівщини;
  • Наталія Зайцева-Чіпак, Український центр вивчення громадської думки "Соціоінформ".


Про проект «Свідомі вибори»

Інформаційно-просвітницький проект медіа-хабу «Твоє Місто» триватиме у час президентської і парламентської виборчих кампаній 2019 року в Україні. Ми ставимо собі за мету дати відповіді на ключові запитання виборців і сприяти максимально об’єктивному та конкретному представленню програм учасників цих виборчих кампаній широкій аудиторії Львова і Львівщини.

Читайте також: «Свідомі вибори». У Львові проведуть передвиборчі дебати

У межах кампанії «Свідомі вибори» проведуть серію публічних дебатів та опублікують цикл просвітницьких матеріалів.

Публічні дебати проходитимуть у прямому ефірі в телестудії медіа-хабу «Твоє місто». Серед тем, які обговорюватимуть під час ефірів, ті, що мають безпосередній вплив на життя виборців (безпека, економіка, освіта, інші). Важливо, що під час дебатів кандидати та їх представники отримають зворотній зв’язок на свої програми від експертів та пропозиції від активної аудиторії, зможуть почути та краще зрозуміти потреби свого виборця.

Участь для кандидатів/представників кандидатів у всіх дебатах у межах проекту є безкоштовною.

Дати наступних прямих трансляцій: 14, 21 та 28 березня, 4 та 18 квітня. Початок трансляцій: о 20:00.

Здійснено в рамках проекту «Свідомі вибори» за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government».

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!