Ще одна вулиця в центрі Львова буде пішохідною

3860 1
Відповідне рішення щодо вулиці Михальчука прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху.
фото Марії Стахів

фото Марії Стахів

Вулиця Михальчука, яка з’єднує проспект Свободи та вулицю Наливайка, стане пішохідною. Відповідне рішення ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху у вівторок, 19 вересня, інформує Zaxid.net.

З проспекту Свободи для автомобілів в’їзду немає, а з боку вулиці Наливайка мають встановити знак «Пішохідна зона». Як повідомили Tvoemisto.tv в управлінні транспорту, на це в Галицької райадміністрації є місяць, після чого зміни вступлять у силу.

Нагадаємо, що вулиця Михальчука є частиною пішохідного кільця, яким хочуть оточити центр міста. Керівниця відділу урбаністики Інституту просторового розвитку Олександра Сладкова організувала для Tvoemisto.tv екскурсію майбутніми прогулянковими зонами та розповіла про їхні особливості.

«Колись на цьому місці був, можливо, навіть критий торговий пасаж, подібний до колишнього пасажу Міколяша між вулицями Коперника та Вороного. Тут є високі стіни, які дозволяють відновити накриття, але зараз більше цінують відкриті простори. На місці між будинками, де зараз є котельня, раніше, ймовірно, був прохід. Інший її фасад виходить на вулицю Курбаса. Можливо, коли зміняться технології і система опалення буде іншою, котельню приберуть, а прохід відновлять. Так удасться зв’язати ще дві ланки пішохідного кільця», – розповіла Олександра Сладкова про вулицю Михальчука.


Читайте також:
21 Вересня, 2017 22:40
Юля Чому не розглядають для пішохідки маленьку вузьку вулицю Гавришкевича, по якій безперестанку ііздить транспорт?. Чомусь вул. Л.Украінки зробили пішою, хоча вона в 2 рази ширша Гавришкевича.????
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!