Школи Львова прийняли на роботу переселенців з Києва, Житомира та Маріуполя

1718 0
Вони працевлаштувались тут вчителями, лаборантами та навіть заступниками директорів шкіл.
Фото: nizhynnews.com

Фото: nizhynnews.com

На роботу у львівські школи взяли шестеро вимушено переміщених українців, які через вторгнення Росії переїхали до Львова. Вони працевлаштувались тут вчителями, лаборантами та навіть заступниками директорів шкіл. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Так, у ліцей ім. Василя Симоненка вчителем інформатики працевлаштувався киянин, який має 9-річний досвід викладання цього предмету в школі, а також у сфері IT. Зараз він із сім’єю переїхав до Львова і вже проводить уроки для ліцеїстів. А школа №22 знайшла собі заступницю директора з господарських питань. Спочатку жінка прийшла у цей навчальний заклад записати дітей на навчання та дізналась про цю вакансію. Оскільки найближчим часом повернутись додому вона не зможе, юристка із Житомирської області почала працювати у школі.

Читайте також: Спрощене ЗНО, або Якою буде цього року вступна кампанія

Історія педагога-організатора з ліцею ім. Івана Пулюя також розпочалась із влаштування дітей у школу. Під час спілкування з директоркою художниці і мисткині з Києва запропонували вакансію в цьому ліцеї. Водночас ліцей №15 тимчасово взяв на роботу нового вчителя фізичного виховання, поки їхній працівник захищає Україну на фронті. Новий вчитель переїхав до Львова з Маріуполя, має відповідну освіту.

Окрім цього, до школи №44 лаборанткою влаштувалась колишня випускниця цієї школи, яка дотепер жила і працювала у Києві. А двічі вимушена переселенка Аліна (спочатку із окупованого Луганська, а потім – із обстріляного Києва) влаштувалася психологом у початковій школі «Один, два, три».

Нагадаємо, що з 14 березня школи на Львівщині відновили роботу. Для дітей-переселенців працює школа дистанційного навчання. Зараз у школах не планують відновлювати офлайн-навчання через те, що школи здебільшого переобладнані на прихистки для переселенців. Також ситуацію ускладнюють повітряні тривоги.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!